ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy

Broń czarnoprochowa

Broń czarnoprochowa to najstarszy rodzaj broni palnej, który używany jest od czasów wczesnego średniowiecza. Wykorzystuje najprostszy rodzaj prochu strzelniczego, czyli czarny proch. Czarnoprochowce cieszą się ogromnym zainteresowaniem miłośników militariów po dziś dzień. W kategorii broni palnej czarnoprochowej prezentujemy broń na czarny proch dostępną na rynku europejskim. Znajduje się tutaj taka klasyczna broń jak rewolwery Colt Navy 1851, oraz dubeltówki Pedersoli, a także inne ciekawe militaria i czarnoprochowce.

Pokaż więcej

Rewolwery czarnoprochowe

Strzelectwo czarnoprochowe w dużej części praktykowane jest przez strzelców preferujących rewolwery. Doskonale rozpoznawalny rewolwer Pietta Colt Police z 1861 roku czy Colt Navy Pietta z 1851 ponownie stają się coraz popularniejsze wśród europejskich strzelców. Najczęściej wybierany jest oczywiście najbardziej klasyczny i sławny Colt Uberti Peacemaker 1873. Oprócz powyższych modeli w naszej ofercie znajdziesz również inne rewolwery czarnoprochowe od renomowanych włoskich producentów jak Uberti i Pietta w popularnych modelach Remington, Colt.

Strzelby czarnoprochowe

Wielu miłośników strzelectwa rozpoczyna strzelanie czarnoprochowe, używając jednego z prostszych modeli strzelb kapiszonowych. Strzelba kapiszonowa Pedersoli jest jedną z najbardziej lubianych oraz najbardziej klasycznych strzelb na kapiszony, jakie można obecnie dostać na rynku. Strzelby te używane są przede wszystkim do strzelania do rzutek.

Akcesoria do broni czarnoprochowej

Sama broń jest tylko jednym z elementów wyposażenia każdego profesjonalnego strzelca, strzelającego z czarnoprochowców. Oczywiście, najbardziej poszukiwanymi akcesoriami są wymienne bębny do rewolwerów posiadających możliwość ich wymiany. Wygodne kabury czy wyposażenie do konserwacji i czyszczenia broni również bywa często poszukiwane przez doświadczonych strzelców. W naszej ofercie, oprócz legalnej broni czarnoprochowej, znajdziesz więc również wszelkiego rodzaju akcesoria jak kapiszony, przybitki, kule, kapiszonowniki czy smary.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl