ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy

Używana broń krótka

Używana broń palna jest doskonałą alternatywą dla początkujących entuzjastów strzelectwa. Jest bowiem o wiele tańsza niż fabrycznie nowe modele, przez co znacznie atrakcyjniejsza dla osób dysponujących mniejszym budżetem. Używana broń nie jest jednak gorsza pod względem technicznym od nowych egzemplarzy. O to, by nie odbiegała ona od tej nowo wyprodukowanej, dbamy my – specjaliści z goldguns.pl. Pilnujemy, by każda używana broń palna w naszym sklepie była bezpieczna w użytkowaniu. Przede wszystkim weryfikujemy ją pod względem poprawności działania wszystkich elementów.

Pokaż więcej

Profesjonalny serwis broni używanej

Często zdarza się, że trafia do nas broń powystawowa lub demonstracyjna. Egzemplarze są praktycznie w idealnym stanie. Jednakże zawsze szczegółowo sprawdzamy ich możliwości użytkowe, przeprowadzamy niezbędne testy oraz – w razie potrzeby – naprawiamy. Egzemplarze uszkodzone, mogące stanowić zagrożenie dla strzelającego, nie są wprowadzane do sprzedaży. Jesteśmy w stanie przywrócić „do życia” w zasadzie każdy model używanej broni palnej – zarówno krótkiej, jak i długiej. Naprawione egzemplarze natomiast są poddawane regularnej konserwacji oraz przechowywane w odpowiednich warunkach.

Broń palna używana — czy to się opłaca?

Pierwszą bronią wielu profesjonalnych strzelców sportowych była używana broń krótka. Najatrakcyjniejszą cechą takiej broni jest oczywiście niższy koszt zakupu, w porównaniu do tej nowo wyprodukowanej. Wśród egzemplarzy używanej broni można także znaleźć wiele unikatów. Broń używana — krótka czy długa — która nie jest już produkowana, ma również dużą wartość kolekcjonerską. Jeśli będzie zatem w pełni sprawna i zadbana, posłuży jeszcze przez wiele lat, a jej cena wzrośnie. Dlatego też warto stawiać na profesjonalistów, którzy znają się na broni. Używana broń zakupiona w goldguns.pl nie tylko dobrze się prezentuje, lecz działa jak należy – warto się przekonać, że nie lecimy w kulki!

ALFA 3261  kal. .32SW   6"
ALFA 3261 kal. .32SW 6"
Producent: ALFA PROJ
Cena: 2 850,00 zł
szt.
zobacz więcej
DORUK ETERNAL POSEIDON MARINE KAL.12/76
DORUK ETERNAL POSEIDON MARINE KAL.12/76
Producent: DORUK
Cena: 2 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
NORINCO 77B  kal.9x19
NORINCO 77B kal.9x19
Cena: 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
SMITH&WESSON  637  kal..38SPEC
SMITH&WESSON 637 kal..38SPEC
Producent: SMITH&WESSON
Cena: 2 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
KARABINEK  ANSCHUTZ Mod.1400  kal..22LR
KARABINEK ANSCHUTZ Mod.1400 kal..22LR
Producent: ANSCHUTZ
Cena: 2 000,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl