ZADZWOŃ DO NAS
0
suma: 0,00 zł do kasy
Opcje przeglądania

Cena

  • od do

Race hukowe, alarmowe oraz rakietki pistoletowe

W naszej ofercie oprócz popularnych egzemplarzy broni palnej znajdziesz także race alarmowe i hukowe, w wielu różnych odmianach. Jeśli więc jesteś osobą pełnoletnią, potrzebującą takiego wyposażenia na wyprawy terenowe czy jako zamiennik fajerwerków na imprezach okolicznościowych, sprawdź, co mamy do zaoferowania!

Pokaż więcej

Zrób hałas — dla swojego bezpieczeństwa!

Wyprawy terenowe i podobna aktywność outdoorowa jest bardzo popularna, a co za tym idzie, szansa na spotkanie z agresywną dziką zwierzyną również rośnie. Posiadanie alarmowej racy hukowej może być w takiej sytuacji niesamowicie przydatne. Głośny huk, jaki wywołują pistoletowe race, z pewnością spłoszy nawet najbardziej agresywne zwierzęta. Race są więc coraz częściej rekomendowanym elementem wyposażenia miłośników outdooru.

Podstawowe parametry rac hukowych

Race hukowe kal. 15 mm, które znajdują się w naszej ofercie, przeznaczone są do pistoletów oraz rewolwerów alarmowych, posiadających nakładkę do zakładania rac hukowych, odpalanych przez standardowe naboje sygnalizacyjne. Rakietki mają zasięg około dwudziestu pięciu metrów i bardzo zróżnicowane efekty wybuchu, zależne od rodzaju racy.

Race pistoletowe — zastosowanie

Race pistoletowe służą przede wszystkim do alarmowania o powstałym zagrożeniu w sytuacji, w której informacja nie może być przekazana w inny sposób. Są też bardzo często używane jako sposób odstraszania dzikiej zwierzyny podczas zajęć outdoorowych, a nawet jako metoda samoobrony przed napastnikiem. Niektórzy używają ich nawet jako zamiennika petard na imprezach masowych czy okolicznościowych, zwłaszcza tych wariantów, które wybuchają z widocznym efektem świetlnym.

Szeroki wybór rac alarmowych i hukowych

Jeśli potrzebujesz rac alarmowych lub hukowych, to nie szukaj dalej. W ofercie naszego sklepu znajdziesz race hukowe o średnicy 15 mm, mające różne kolory oraz efekty świetlne i dźwiękowe. Co najważniejsze, są one dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, więc koniecznie sprawdź, które najbardziej przydadzą się tobie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl